MIKOŁAJ 2019

Dziś, 6 grudnia 2019 roku do naszej szkoły przyjechał saniami ciągniętymi przez renifery najsłynniejszy mieszkaniec Laponii - Święty Mikołaj. W pierwszej kolejnosci poszedł do przedszkolaków.

następnie poszedł do starszych uczniów.i jeszcze miał prezenty dla starszych.nagrodził też najładniej ubranych.Dziękujemy przewodniczącej SU Marcelinie za organizację dzisiejszego dnia.

ANDRZEJKI 2019

Zabawa Andrzejkowa 2019 została przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Było super, odwiedziły nas czarownice: Marcelina, Martyna, Nikola i Kasia. Jako DJ zagrali nam Kuba i Igor.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA W BRZEŹNICY BYCHAWSKIEJ

Z okazji Andrzejek Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy Bychawskiej zaprosił uczniów Szkoły Podstawowej w Tarle na wspólną zabawę. Dziekujemy za zaproszenie i wspólną zabawę.

WARSZTATY KULINARNE W PRACOWNI MIKOŁAJA

 W dniu 25 listopada 2019 roku uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz z klasy 3 i 8 odwiedzili Pracownię Mikołaja (https://www.zajazd.lublin.pl/pracowniamikolaja/). Uczniów powitał elf, który zaprosił uczniów na warsztaty z pieczenia pierników. Następnie uczniowie spotkali się z Mikołajem , który opowiedział im o swoich podróżach i swojej pracy. Uczniowie mieli również okazję wykonać ozdoby z reniferami. Spotkanie zakończyło się wręczeniem pamiątkowych dyplomów oraz przypinek.

WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH 2019

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w poniedziałek 11 listopada 2019 roku o godzinie 14.00 w świetlicy wiejskiej w Tarle odbyło się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych dzieci i rodziców. Organizatorem tych corocznych spotkań jest  Zespół Śpiewaczy Tarłowianki. Uczniowie naszej szkoły przedstawili występ słowno-muzyczny o tematyce niepodległościowej.

UROCZYSTA MSZA NIEPODLEGŁOŚCIOWA 2019

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości w poniedziałek 11 listopada 2019 roku Poczet Sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystej Mszy Świętej.

Podkategorie

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2417
Artykułów:
675
Odsłon artykułów:
464082
Gościmy

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy