ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ 2019

Utworzono: 25 październik 2019
Urszula Matyjaszczyk Odsłony: 173

25.10.2019 r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Po części artystycznej uczniowie z powagą złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.
     Pierwszaki obiecali, że będą zawsze: dbali o dobre imię naszej szkoły, szanowali nauczycieli, pracowników szkoły, koleżanki i kolegów, przestrzegali porządku w szkole i na boisku, dbali o sprzęt szkolny, starali się mieć dobre oceny, wykorzystają w pełni czas przeznaczony na naukę.
      Każdy pasowany przez pana dyrektora uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i drobne upominki. Na zakończenie miłego i pełnego wrażeń dnia rodzice przygotowali pyszny poczęstunek, za który dziękujemy. Podczas uroczystego apelu dzieciom towarzyszyli rodzice i rodzina.

Licznik odwiedzin
Użytkowników:
2417
Artykułów:
740
Odsłon artykułów:
516435
Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Polecamy